HAKKIMIZDA

  BİZ KİMİZ?

  DERİN Yapı Tadilat olarak komple tadilat işlerinizde, sürekli olarak gelişen ve yenilenen çalışmalarımızla sizlere özel çözümler sunmaktayız.

  Uygulamacı bir firma olan, Derin Yapı Tadilat, tüm tadilat çalışmalarına başlamadan önce seçilen model ve ürünler doğrultusun da müşterimiz ile birebir gerçekleştirdiğimiz istişare ile tüm detayları gözden geçirip çalışmayı başlatıp son derece görkemli ve dekore bir çalışma çıkarıp işlerimizi son noktasına kadar takip edip teslimatı sağlamaktayız. İstanbul ve geneli için işinizi kolaylaştırmak açısından sizlere tadilat işlerinizde çok şık tasarımlar sunmaktayız. Uzun yıllar inşaat sektörüne hizmet veren bir firmayız. Şahsım Ferit ve Serhat usta dahil olmak şartı ile uzman kadromuz tüm inşaat ve tadilat dekorasyon işlerinde faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz.

  İnşaat İşleri

  İnşaat sektöründe yıllarını vermiş profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet etmeye hazırız. İnşaat sektöründeki çalışmalarımızzın detaylı fotoğraflarını sitemizde bulabilirsiniz.

  TADİLAT İşleri

  Tadilat konusunda profesyonelleşmiş ustalarımız ile sizlere her türlü iç ve dış tadilat işinde hizmet etmeye hazırız. Tadilat sektöründe ki çalışmalarımızı sitemizde bulabilirsiniz.