SERAMİK / FAYANS DÖŞEME

 • Fayans Seçimi nasıl yapılır:

  Banyolar fayans kullanımı en çok tercih edilen mekanlardır. Banyo için fayans seçimi yapmak için banyonun küçük olması çok özen arz etmez. Kullanım için iyi projelendirme ve banyoda tüm dekorasyon uyum içinde olması. Fayans seçiminde mutlaka beğeneceğiniz ve zevkinize uygun renk ve ebatlar tercih edilmeli. Fayans döşeme konusunda malzemeyi müşterinin tercihi ile satın alması en doğru seçimdir.

  Seramik çeşitli ebatları ile artık büyüyen, büyüdükçe küçülen azalan derzler ve temizliği kolay olan Seramik Karolar ebatına göre de mekana uygunluk konumuna göre de döşeme sağlama seceneği sunup doğayı yasam alanınıza getiriyor..

  İç mimari ve dekorasyon alanında fark yaratan seramik ve fayans çeşitleri, tasarımcıların vazgeçilmez malzemeleri arasında fayanslar yer alıyor. Sınırsız renk ve desen alternatifine sahip olan malzeme, kullanım alanının genişliği ile de iç mimarların tercih noktası oluyor. Duvar, yer, dış cephe kaplama, bahçe, banyo ve mutfak gibi alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu malzeme, kolay temizlenebilir yapısıyla son kullanıcıların da sıklıkla tercih ettiği seçeneklerden biri.

  Seramik fayans ve karoları nerede kullanacağınızı belirleyip ona göre ürün seçmeniz gerekir. Çünkü farklı kullanımlara göre farklı yapıda olan seramik karoları vardır. Mesela yoğun kullanılan alanlarda daha dayanıklı seramik karoları seçilmelidir.
  Her zaman seçtiğiniz seramik ürününden ihtiyacınızın biraz daha fazlasını almayı ihmal etmeyin. Seramik fayans yerleştireceğiniz alanın ihtiyacından biraz daha fazla malzeme almanızda yarar vardır. Seramikleri döşerken olası kırılmalara karşı elinizde yedek bulunması ya da ileride oluşabilecek tamirat ihtiyacı sonrasında aynı karolardan elinizde olması oldukça faydalı olacaktır.

En iyi Fayans Markaları, Kaliteli Fayans Firmaları hangisi:

Türkiyede en kalite fayans firmaları arasında ön planda olan sayılı bir kaç fayans firması bulunmakta. Son yıllarda çeşit zenginliği ile beğenmekte zorluk çekeceğiniz fayans modelleri arasından en iyi fayans markasıda aranan özellik arasında. Fayans satan firmalar arasında kaleseramik (çankakale seramik), Vitra, ege seramik, Kütahya Seramik, Seranit Serra, Decovita Granit, Bien Seramik, yurtbay seramik, Graniser Seramik, Yüksel Seramik gelir. Önemli Not: Fayans alımında %5 fire payını ölçünüze dahil ediniz.

 

ADALAR SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
ARNAVUTKÖY SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
ATAŞEHİR SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
AVCILAR SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
BAĞCILAR SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
BAHÇELİEVLER SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
BAKIRKÖY SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
BAŞAKŞEHİR SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
BAYRAMPAŞA SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
BEŞİKTAŞ SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
BEYKOZ SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
BEYLİKDÜZÜ SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
BEYOĞLU SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
BÜYÜKÇEKMECE SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
ÇATALCA SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
ÇEKMEKÖY SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
ESENLER SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
ESENYURT SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
EYÜPSULTAN SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
FATİH SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
GAZİOSMANPAŞA SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
GÜNGÖREN SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
KADIKÖY SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
KAĞITHANE SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
KARTAL SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
KÜÇÜKÇEKMECE SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
MALTEPE SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
PENDİK SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
SANCAKTEPE SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
SARIYER SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
SİLİVRİ SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
SULTANBEYLİ SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
SULTANGAZİ SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
ŞİLE SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
ŞİŞLİ SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
TUZLA SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
ÜMRANİYE SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
ÜSKÜDAR SERAMİK / FAYANS DÖŞEME
ZEYTİNBURNU SERAMİK / FAYANS DÖŞEME